Etiketler

skoda kampanya sıfır faiz model yeti superb indirim
Skoda'da sıfır faiz kampanyası
Facebook Otomobil Fiyat Listesi

Skoda'da sıfır faiz kampanyası

Skoda, yeni Rapid ve SUV sınıfındaki Yeti için çok avantajlı ve sıfır faizli bir kampanya başlattı. 

Skoda, yeni sedan modeli Rapid ve SUV sınıfındaki temsilcisi Yeti için kaçırılmayacak fırsatlar sunan bir kampanya başlattı. Kampanya çerçevesinde sıfır faizli ve dosya masrafsız kredi seçenekleri de bulunuyor.

Kampanya çerçevesinde yeni Skoda Rapid ve Yeti modellerini satın almak isteyenlere kampanyalı fiyatlar üzerinden 18 bin TL için 18 ay vadeli, sıfır faizli ve dosya masrafsız kredi imkanı sunuluyor. Dileyenler, yine kampanyalı fiyatlar üzerinden 35 bin TL için 24 ay vadeli ve yüzde 0.49 faizli krediyi de tercih edebiliyor. Vdf desteğiyle düzenlenen kampanya, özellikle Rapid modelinin 1.4 TSI DSG Otomatik ve 1.6 TDI Manuel vitesli versiyonlarının yanı sıra Yeti’nin yeni satışına başlanan 1.4 TSI DSG Otomatik vitesli seçeneğini tercih etmek isteyenler için önemli fırsatlar sunuyor.

skoda

Skoda marka araçların 0 km fiyat listesi


Açıköğretim (AÖF) öğrencilerinin güz dönemi ve bahar dönemi arasınav, final sınavı ve bütünleme sınavlarına hazırlanmalarını kolaylaştıracak bir sistem geliştiren Sınava Doğru, aynı zamanda geçmiş yıllara ait AÖF çıkmış soruları da kullanıcılara sunuyor. Konu (Ünite) Özeti ve ders notlarının da bulunduğu site, günümüz web teknolojilerinden sonuna kadar faydalanarak sunduğu bu hizmeti, Sınava Doğru'nun buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz web sitesinden ücretsiz üye olarak kullanabilirsiniz. Satın alacağınız sınavları, 1 yarıyıl boyunca sınırsız olarak kullanabiliyorsunuz.