Etiketler

dacia duster pickup kamyonet model otomobil renault otomotiv
Dacia Duster Pick-up geliyor!
Facebook Otomobil Fiyat Listesi

Dacia Duster Pick-up geliyor!

Dacia'nın en çok satan modellerinden olan Duster'ın Pick-up versiyonu 2014 yılında satışa sunulacak. 

Dacia’nın popüler SUV modeli Duster, Pick-up versiyonuyla iddialı geliyor.

Henüz temsili fotoğrafının internete sızdığı Duster Pick-up, düşük maliyetli ve ekonomik bir ticari araç olarak piyasaya sürülecek.

2014 yılında satışa sunulması hedeflenen Duster Pick-up, hali hazırda piyasada bulunan VW Amarok, Mitsubishi L200 ve Nissan Navara gibi modellere rakip olarak çıkarılacak.

İsteğe bağlı olarak tek ve çift kabin olarak satışa sunulacak olan Pick-up, standart olarak ön tekerlekten çekiş sistemi ile geliyor. Ayrıca isteyen müşteriler opsiyonel olarak 4 tekerlekten çekiş sistemi de ekletebilecekler.

Dacia, Duster modelinde de yenilikler planlıyor. Model görünümünü yenilemeyi planlayan marka, iç ve dış tasarımı değiştirdikten sonra bu versiyon üzerinden Pick-up modelinin tanıtımını yapacak. 

Modele dair fazla teknik özellikler henüz belli olmazken, fiyatının piyasadaki rakiplerinden çok daha uygun olması bekleniyor.

Dacia

Dacia Duster modelinin en güncel teknik ve donanım bilgileri


Açıköğretim (AÖF) öğrencilerinin güz dönemi ve bahar dönemi arasınav, final sınavı ve bütünleme sınavlarına hazırlanmalarını kolaylaştıracak bir sistem geliştiren Sınava Doğru, aynı zamanda geçmiş yıllara ait AÖF çıkmış soruları da kullanıcılara sunuyor. Konu (Ünite) Özeti ve ders notlarının da bulunduğu site, günümüz web teknolojilerinden sonuna kadar faydalanarak sunduğu bu hizmeti, Sınava Doğru'nun buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz web sitesinden ücretsiz üye olarak kullanabilirsiniz. Satın alacağınız sınavları, 1 yarıyıl boyunca sınırsız olarak kullanabiliyorsunuz.