Etiketler

renault scenic xmod cenevre yeni nekadar fiyat model otomobil otomotiv
Renault Scenic XMOD görücüye çıktı
Facebook Otomobil Fiyat Listesi

Renault Scenic XMOD görücüye çıktı

Renault, yeni makyajlı Scenic modelinin arazi şartlarına uygun versiyonu XMOD’u tanıttı.

Renault, Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkaracağı yeni makyajlı Scenic modelinin arazi şartlarına uygun versiyonu XMOD’u tanıttı.

Önden çekişli olarak gelen araç, Renault ailesinin yeni imajı olan önde büyük Renault arması ile göze çarpıyor. Led gündüz farları ile birlikte sis farları da ilave edilen Scenic XMOD’un arazi imajı, siyah koruyucu bodykit, krom kaplama tavan rayları ve siyah ayna kapakları ile tamamlanmış.

İç dizayn olarak diğer Scenic modelleri ile aynı olan Xmod, yüksek donanım seviyesinde Bose ses sitemi, 7 inçlik dokunmatik bilgi ekranı, navigasyon, Alcantara döşeme, alt kısmı düzleştirilmiş direksiyon ve metal pedal seti ile birlikte geliyor.

Vites kolunun ön kısmına yerleştirilen buton ile istenilen çekiş ve sürüş biçimi seçilebiliyor. Yol, Expert ve Arazi seçeneklerinin sunulduğu butonun yanında ise cruise kontrol ve 12 V çıkış kaynağı konuşlandırılmış.

Scenic ile aynı motor seçeneklerine sahip olan Scenic Xmod ile birlikte 130 beygirlik Start&Stop’lu TCe 1.4 litrelik motor da tanıtıldı. Eski 130 beygirlik TCe motoruna göre yüzde 15 daha verimli olan motor, diğer üç motor seçeneği ile birlikte satışa sunulacak.

Yeni Renault Scenic XMOD, Mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Renault Scenic XMOD
Renault Scenic XMOD
RENAULT SCENIC XMOD Foto Galeri
Diğer Foto Galeriler
- Mercedes-Benz Coupe SUV Concept (2014)
- Volkswagen Golf R 400 Concept (2014)
- Dodge Charger (2015)
- Volkswagen Touareg (2015)
- New York Auto Show un En iyileri

Açıköğretim (AÖF) öğrencilerinin güz dönemi ve bahar dönemi arasınav, final sınavı ve bütünleme sınavlarına hazırlanmalarını kolaylaştıracak bir sistem geliştiren Sınava Doğru, aynı zamanda geçmiş yıllara ait AÖF çıkmış soruları da kullanıcılara sunuyor. Konu (Ünite) Özeti ve ders notlarının da bulunduğu site, günümüz web teknolojilerinden sonuna kadar faydalanarak sunduğu bu hizmeti, Sınava Doğru'nun buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz web sitesinden ücretsiz üye olarak kullanabilirsiniz. Satın alacağınız sınavları, 1 yarıyıl boyunca sınırsız olarak kullanabiliyorsunuz.